Konohamaru

8. srpna 2008 v 18:48

Konohamaru

http://star-manga.wifeo.com/images/konohamaru.jpgKonohamaru je vnuk Třetího Hokageho. Konohamaru si připadá, že je neuznáván právě proto, že vnukem šéfa vesnice. I když byl zatím jen v Ninja akademii, tak se stále pokoušel se překvapit svého dědečka útoky. Chtěl ho porazit a získat titul Hokage. Konohamaru měl soukromého učitele Ebisu, ale to, že k získání titulu Hokage nevedou žádné zkratky ho naučil až Uzumaki Naruto. Naučil ho, že ke splnění snu o titulu Hokage vede jen trvdý trénink a píle.
Konohamaru se potlouká po vsi se dvěma kamarády, jejichž jména jsou Udon a Moegi. Svůj tým nazývají "Konohamarův Gang". Konohamaru se zdá být podobně praštěný, jako Naruto, kterého má jako vzor. Od Naruta se naučí Oiroke no Jutsu (sexy technika), protože Narutovi se povedlo pomocí této techniky odrovnat Třetího Hokageho. Třetí Hokage Sarutobi je totiž taky zvrhlík, ale ne tak nápadný jako Jiraiya, proto na něj toto jutsu působí velmi dobře.
Konohamaru je "expert" v maskování. Často se maskuje jako kus skály (na zelené louce) nebo se u dřevěného plotu zahalí pomocí deky se vzorem latěk (ale v jiném směru, než je plot). Někdy se zase změní na kámen, ale zůstanou mu boty...
Všichni z jeho týmu nosí stejné brýle, jako měl Naruto v první epizodě. Konohamaru končí většinu svých vět slovem コレ (kore). Konohamaru se narodil 30 prosince, je mu 9 let na začátku příběhu. Váží 29,5 kg a měří 130,6 cm.

Překlad jména

Konohamaru 木ノ葉丸 se jmenuje podle vesnice Konoha - Listová. Znamená to Listový ninja.

Techniky

Oiroke no Jutsu (sexy technika)
Kakuremino no Jutsu (plášť neviditelnosti)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama