Kazekage (Písečná)

21. prosince 2009 v 13:50 | Midori |  ○ Kage
I Kazekage - Shodaime Kazekage


Shodaime Kazekage pravděpodobně založil Skrytou Písečnou.O jeho životě není až tak známo.


(viz celý článek)
II Kazekage - Nidaime Kazekage


Nidaime Kazekage pokračoval v práci prvního Kazekage.Vesnice zužovaná válkami se však na viditelně vyšší úroveň nedostala.O jeho životě není více známo.

III Kazekage - Sandaime Kazekage


Sandaime Kazekage byl nejsilnější Kazekage v historii Písečné vesnice. Byl někým unesen, vesnice ho dlouho hledala, ale pak ho prohlásila za mrtvého. Ve skutečnosti ho zabil Sasori a udělal z něho svou oblíbenou lidskou loutku. Tuto loutku zničila Sakura a Chiyo baa-chan. Dokázal přeměnit chakru v magnetickou sílu, neví se, jestli to byla Kekkai Genkai (genetická vlastnost).

IV Kazekage - Yondaime Kazekage


Kazekage je otec Temari, Kankuroua a Gaary (5. Kazekage). Na jeho rozkaz byl Shukaku (Jednoocasý démon) zapečetěn do Gaary. Čím byl Gaara starší a starší, tím se ho Čtvrtý Kazekage víc a víc obával a tak se ho nejednou pokoušel zabít. Čtvrtý Kazekage se taky spojil s Orochimarem, ale byl jím vzápětí zabit před Chuuninskými zkouškami.

V Kazekage - Godaime Kazekage


Godaime Kazekage je Písečný Gaara. Je syn Čtvrtého Kazekageho a nejmladší bratr Temari a Kankuroua. Právě do něho zapečetila Chiyo na rozkaz jeho otce Shukaku. Protože ale potřebovali oběť, byla obětována Gaarova matka Karura. Ona kvůli tomu proklela Skrytou Písečnou a doufala, že jí Gaara jednoho dne pomstí. Vesničané Gaaru nenáviděli, protože v něm viděli démona. A už kvůli tomu, že se ho pokusili několikrát zabít a pokusil se o to i jeho strýc a otec, začal gaara mít názor, že všechny bude zabíjet a stals e z něj vraždící psychopat, než mu Naruto dal nakládačku a Gaara se vzpamatoval. Potom se stal Kazekagem a dobře chránil vesnici. Gaaru unesl Deidara a získal z něj Shukaku. Gaara záhadně přežil a vrátil se do vesnice jako Kazekage. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Kishimota?

Ano!Kdo ne! 42.9% (6)
Ale jo... 14.3% (2)
Ne. 7.1% (1)
Nevadí mi. 7.1% (1)
Ano, líbí se mi jeho styl. 14.3% (2)
Ne, nelíbí se mi jeho styl. 14.3% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama